آن سالهای سگی

 یک سال و اندی می شد که به مخلفات سر نزده بودم. تقریبن فراموشش کرده بودم. دلم گرفته بود. یادش افتادم و نشستم همه پست هایم را از اول تا آخر خواندم. وقتی با الانِ خودم مقایسه می کنم می بینم که پسرفت داشته ام. هرچی از نوشته های شلخته و بی سر و ته اینجا ناراضی ام، نوشته های آنجا را دوست داشتم.حتی اشعار آنجا خیلی دوست دارم. البته شرایط خاصی بود آن یک سال و نیم. باید جایی می نوشتم. خیلی از مسائل و خاطرات برایم یادآوری شد.

نمیدانم چرا به کسی نگفتم که وبلاگی دارم و آن چند نفری هم که فهمیدند، تعدادشان از انگشتان دست کمتر بود. شاید از لو رفتن بعضی از چیزها و کس ها می هراسیدم. ولی هرچه دیروز خواندم، دیدم باز هم آنقدر در لفافه بعضی مطالب را گفته ام که عمرن کسی منظورم را بفهمد. با اینکه خواننده چندانی نداشت، بازهم خیلی از مطالبم را نگفته ام. از دیروز که تصمیم گرفتم موجودیت وبلاگ قبلی را اعلام کنم هی وسوسه شدم که پنج تا از پست هایم را پاک کنم. ولی متاسفانه رمز وبلاگ را فراموش کرده ام. ناچارم که این پنج پست را که خیلی هم دوستشان دارم برایتان باقی بگذارم.

عادتی دارم، خوب یا بد، نمی دانم. همیشه مسائل و تجربه هایی دارم برای پنهان کردن حتی از نزدیک ترین کسانم. دوست ندارم که کسی احوالات حالم را دقیق بداند. برای همین خرده مگیرید که چرا زود تر وبلاگ ام رو نکرده بودم. خواستید می توانید به آن سر بزنید. ولی از من مپرسید که فلان پست منظورش چی بود یا بهمان کس، کی بود. اگر وقت اضافه داشتید و خواستید مرا بیشتر بشناسید توصیه می کنم بجای اینجا، آن وبلاگ را بخوانید.

مخلفات


/ 7 نظر / 9 بازدید
محمد مشايخی

سلام فنود عزيز آقا اين لينکت باز نشد که... خوش باشی

نسيم

فنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود خيلی رو آعصاااااااااااابیییییییییییییییییی حالا بقیه رو بیخیال اون ۵ تا رو بذاااااااار ببینیم . نااااااااااااااااااااجووووووووووووووووور

نسيم

فنود اون ۵ تاکدومااااااست؟ معطلمون نکن بی زحمت.

پيام

اتفاقا من همیشه نگران بودم که نکنه خر شی پاکش کنی کلا! الان که می‌بینم رمزشو فراموش کرده خیلی خوشحالم!

فنود

مشکل لينک رو هر کار کردم حل نشد. برای همين تو وبلاگهای بغله صفحه گذاشتمش. هرکی طاووس خواهد بايد بشينه همه ی پستها رو بخونه. در حقيقت به اين نيت شروع به خوندن همه وبلگ کردم که آخرين باشه و بعدش پاکش کنم. ولی نمی دوتم چرا آخرش پشيمون شدم. بعدم هر چی به اين مغزم فشار اوردم يادم نيومد. نمی دوم چه آدرس ایميلی هم داده بودم که پس ورد رو برام نفرستاد.

مریم

آهنگشم خیلی نازه